Dobrovolnické centrum FN v Motole
„Pomáháme vám pomáhat“

ÚVOD

Novinky

Přidávat příspěvky mohou pouze zaměstnanci Dobrovolnického centra.
Besídka
14. 12. 2017 Besídka
Včera v podvečer jsme připravili vánoční besídku pro pravidelné dobrovolníky a setkali se tak s některými z vás. Povedlo se nám společně navodit velice přijemnou atmosféru a se všemi si popovídat nejen o dobrovolnických aktivitách, ale také o běžných věcech. Pozdravit dobrovolníky přišla také paní náměstkyně Jana Nováková s poděkováním a dalším povzbuzením do dalších činností.

Děkujeme za účast a těšíme se opět za rok na viděnou.

Předvánoční setkání
14. 12. 2017 Předvánoční setkání
Včera odpoledne jsme se naladili na vánoční atmosféru v Centru následné péče. Žákyně ze ZŠ Brána jazyků přišly i se svou paní učitelkou potešit pacienty připravenými koledami za doprovodu klavíru a flétny a také recitací zimních a vánočních básniček. Na závěr pacienty obdarovaly perníčky, přáníčky a dalšími drobnostmi, které připravily se svými spolužáky z 1. stupně.

Děkujeme také našim dobrovolníkům za přípravu akce.

Mikuláš ve FNM
5. 12. 2017 Mikuláš ve FNM
V úterní podvečer se v Dobrovolnickém centru sešla spousta Mikulášů, andělů a čertů. Nepřišli navštívit nás nebo si nás odnést do pekla, ale vyrazili potěšit, i postrašit místní pacienty. Navštívili nejen dětská oddělení, ale speciální psí mikulášská parta zavítala i za seniory v Centru následné péče.
Nebyla nouze o básničky, písničky a vtipy, ale i slzy.

Děkujeme všem, kteří nám pomohli tuhle úžasnou akci zorganizovat!

O Smolíčkovi
9. 11. 2017 O Smolíčkovi
Včera dětské pacienty navštívil Divadelní soubor Domino, který přijel až z Peruce! Pod vedením Pavly Čandrlové si mladí herci připravili dvě představení: hranou pohádku O Smolíčkovi a loutkovou pohádku O Kouzelné píšťalce.
Krásné kostýmy a loutky si děti vyráběly samy!
Představení se hercům velice povedlo, uchvátili nás tancem, zpěvem a svými hereckými výkony!
Moc děkujeme za milé odpoledne a těšíme se opět na viděnou.

Vesmírné představení
19. 10. 2017 Vesmírné představení
Za hospitalizovanými dětmi přijely hvězdy. Nebyly to však známé osobnosti, ale hvězdy, hvězdičky, planety, které můžeme vidět na obloze. Mobilní planetárium z.ú. zastoupené paní Velebovou, připravilo dětem nevšední zážitek. Ve speciální kupoli se promítaly pohádky, které dětem přiblížily vznik vesmíru, známé planety, hvězdy a souhvězdí.. Zažily si také start rakety a let do kosmu. Před samotným promítáním si děti s paní Velebovou nejdříve popovídaly a pak šup do stanu.
Děkujeme za skvělý program.

Králík, morče, strašilky ...
4. 10. 2017 Králík, morče, strašilky ...
Včera na Centrum následné péče zavítala drobná zvířátka. Tentokrát opět ve složení pacientům dobře známém, a to: králička Sněženka, morčátko pan Jelítko, a strašidelná strašilka Stráša. Všechna zvířátka se moc líbila, pacienti se o nich dozvěděli plno zajímavých informací, a ti odvážnější si je mohli pochovat či pohladit.
Zvířátkové odpoledne se moc povedlo, a my už se těšíme zase na další setkání na CNP, ať už s pejsky, či jinými zvířátky!

Strana 1 / 139, celkem 831 příspěvkůDalší >

© 2009 | web: DATOR3 | design: Jana Rennerová mapa webu